2018. január 21.

2. Csütörtökön 5 órakor kezdődik a szentmise.

3. Pénteken 5 órától igeliturgia és ministránsfoglalkozás lesz.

4. Jövő vasárnap délután 5 órakor a Krisztushívők egységének imahete alkalmából ökumenikus istentisztelet lesz az alsóörsi plébániatemplomban, melyre tisztelettel és szeretettel hívjuk és várjuk a szentkirályszabadjai testvéreket is. Ezt követően szeretetvendégséget tartunk a plébánián, melyhez süteménnyel pogácsával, üdítővel vagy borocskával igyekezzünk hozzájárulni.