background
logotype

Hirdetmény

 

Évközi 32. vasárnap

2017. november 12.

 

 

 

 

1. A Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus előkészületi imádsága:

Mennyei Atyánk, minden élet forrása! Küldd el Szentlelkedet, hogy az önmagát értünk feláldozó és az Oltáriszentségben velünk levő Krisztust felismerjük és egyre jobban szeressük! Ő Urunk és Mesterünk, barátunk és táplálékunk, orvosunk és békességünk. Adj bátorságot, hogy az ő erejét és örömét elvigyük minden emberhez! Add, hogy a készület ideje és az Eucharisztikus Kongresszus ünneplése egész hívő közösségünk, fővárosunk, népünk, Európa és a világ lelki megújulására szolgáljon! Ámen.

2. Kedden este 5 órakor igeliturgia lesz.

3. A ministránsfoglalkozás az igeliturgia után kezdődik.

4. Csütörtökön este 5 órakor kezdődik a szentmise.

 

5. November 23-án – két hét múlva csütörtökön – nem lesz szentmise.

 

6. Az Élő Víz kiadvány a padsorok mögött megtalálható.

2018  Boldog Gizella Királyné Plébánia - Alsóörs   globbersthemes joomla templates