Advent 4. vasárnapja
2014. december 21.

1. A karácsonyi beteglátogatást december 22-én, hétfőn végezzük.

2. Hétfőn és kedden reggel 6 órakor lesz igeliturgia.

3. December 23-án, kedden, délután fél 5-kor kezdődik a falukarácsony.

4. December 24-én, szenteste, fél 9-kor pásztorjáték lesz a plébániatemplomban.

5. Karácsony vigíliájának szentmiséje a pásztorjáték után, este 9 órakor kezdődik.

6. December 25-én, karácsony napján, 11 órakor kezdődik a szentmise.

7. December 26-án, karácsony másnapján, szintén 11 órakor kezdődik a szentmise.

8. December 28-a, Szentcsalád vasárnapja. A szentmise után megáldjuk a családokat.

9. A szentmisék előtt gyónási lehetőség van.

10. Megérkezett az Új Ember és a Keresztény élet.

11. A sekrestye bejáratánál 2015-ös egylapos Új Ember falinaptár, és 2015-ös Katolikus Kalendárium kapható.

12. A karácsonyi és újévi eseménynaptár megtalálható a hirdetőtáblán és plébániáink honlapján.
A szentmisék az évközi időtől valamelyest eltérően, a hirdetőtáblán található menetrend szerint kezdődnek.
Kérem, hogy olvassuk el a karácsonyi és újévi miserendet!

13. Köszönet és hála azoknak a családoknak, akik az idei évben is befogadták a szálláskereső Szentcsaládot.

14. Minden Kedves Szentkirályszabadjainak további szép adventi napokat és áldott karácsonyt kíván a Szent István Király Plébánia!