Szentháromság vasárnapja

2016. május 22.

1. Kedden 5 órakor ministránsfoglalkozás, 6 órakor pedig igeliturgia lesz.

2. Csütörtökön fél 6-tól Lorettói litániát imádkozunk, a szentmise 6 órakor kezdődik.

3. Az ifjúsági kóruspróba szombaton délelőtt 10 órakor kezdődik.

4. A Gaudium Kamarakórus május 22-én (vasárnap) délután 4 órakor fellép a Veszprémi Bazilikában.

5. Május 29-én (jövő vasárnap) Úrnapját ünnepeljük, és a szentmise végén körmenetet tartunk.

6. A gyermekeket (különösen azokat, akik idén voltak elsőáldozók) bátorítjuk, hogy a hét folyamán gyűjtsenek virágszirmot, amit az úrnapi körmenet során az Oltáriszentség előtt tudnak majd hinteni.

7. Június 5-én (vasárnap) a 11 órai szentmisében ministrás – avatást tartunk. Az eseményre szeretettel várjuk a ministránsok szüleit és családtagjait!

8. Szentkirályszabadja és Alsóörs plébániáinak hittanosai az idei évben Keszthelyen táboroznak. Kérem a Kedves Szülőket, hogy adják meg e-mail címüket, hogy át tudjam küldeni a tábor programját!

9. Az Új Ember és a Keresztény Élet megérkezett. Kérem, hogy aki előfizetéssel rendelkezik, május hónapban rendezze a féléves előfizetési díjat.

10. A Ritákat, Dezsőket és Esztereket – akik a héten ünneplik névnapjukat – Isten éltesse sokáig!