Húsvét 7. vasárnapja

2016. május 8.

1. Kedden 5 órakor ministránsfoglalkozás, 6 órakor pedig igeliturgia lesz.

2. Csütörtökön fél 6-tól Lorettói litániát imádkozunk, 6 órától pedig szentmise lesz.

3. Szombaton délelőtt 10 órakor kezdődik az ifjúsági kóruspróba.

4. Szentkirályszabadja és Alsóörs plébániáinak hittanosai az idei évben (június 27-től július 1-ig) Keszthelyen táboroznak. Szállásunk a keszthelyi plébánián lesz. Aki szeretne jönni, időben jelezze ezt a szándékát. A tábor részvételi díja 25.000.- Ft, amit részletekben is rendezhetünk. Ez az összeg tartalmazza az oda-vissza útiköltséget, az ötnapos szállást, a teljes ellátást és a belépők díjait.

5. A Mihályokat, Gergelyeket és Ferenceket – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!

6. Az Új Ember és a Keresztény Élet megérkezett. Kérem, hogy aki előfizetéssel rendelkezik, május hónapban rendezze a féléves előfizetési díjat.