___________________________________________________________________________________

2017. november 19.

2. Jövő héten nem lesznek hétköznapi Szentmisék, szünetel a hivatali ügyintézés, és szerdán nem lesz felnőtthittan.

3. Krisztus Király Ünnepének előestéjén, november 25-én (szombaton) – az országos Szentségimádáshoz csatlakozva – délután 5 órától Szentségimádást tartunk plébániatemplomunkban, melyre hívjuk és várjuk a Kedves Testvéreket!

4. Karitász Csoportunk november 19-el megnyitja Szent Erzsébet kötényét. A Kedves Testvérek adományaikat a padsorok mögött található Karitász-perselyben, a tartósélelmiszer-adományokat pedig a sekrestyében helyezhetik el. A gyűjtés december 10-ig tart.

6. A Szentmise elbocsátása előtt megáldjuk Szent Erzsébet kenyerét, melyet ministránsaink fognak kiosztani a Kedves Testvéreknek.