2016. január 17.

1. Szerdán és pénteken fél 5-től szentségi adoráció és gyónási lehetőség lesz. A szentmise 5 órakor kezdődik.

2. A ministránsfoglalkozás pénteken délután 4 órakor kezdődik.

3. A kóruspróba a pénteki szentmise után, este fél 6-kor kezdődik.

4. Amennyiben a Kedves Testvérek házszentelést kérnek, legyenek szívesek jelezni ezt a szándékukat.

5. Az idei évben január 17. és 24. között kerül megrendezésre az ökumenikus imahét.
Településünkön két alkalommal, január 17-én és 24-én – az imahét kezdő és zárónapján – kapcsolódunk be az eseménybe:

Január 17-én, vasárnap, délután 4 órakor plébániatemplomunkban vendégünk lesz, és igét hirdet Nagytiszteletű Kálmán Csaba református lelkipásztor.

Január 24-én, vasárnap, délután 4 órakor pedig a Református templomban találkozunk.

Az imaórák után mindkét alkalommal szeretetvendégséget tartunk, melyhez kérem, hogy egy kis aprósággal – teával, pogácsával, süteménnyel, borral vagy üdítővel – szíveskedjünk hozzájárulni.

Buzdítom a Kedves Testvéreket a részvételre!

(Az ökumenikus imahét plakátja megtalálható a hirdetőtáblán, a templom bejáratánál, valamint plébániánk honlapján.)