2015.11.15.

1.    Szerdán és pénteken 5 órakor kezdődik a szentmise, fél 5-től szentségimádás és gyónási lehetőség lesz.

2.    A héten kivételesen nem lesz ministránsfoglalkozás.

3.    November 19-én, csütörtökön nyílik meg „Szent Erzsébet köténye” amely december 13. – vasárnapig – lesz nyitva. A korábbi évekhez hasonlóan szeretettel várjuk testvéreink pénzbeli vagy természetbeni adományait „Szent Erzsébet kötényébe”, amelyet Karitász csoportunk tagjai továbbítanak majd egyedül élő, vagy rászoruló testvéreinkhez.

4.    November 22-én – vasárnap – megáldjuk és kiosztjuk Szent Erzsébet kenyerét.

5.    Köszönjük szépen azon testvéreink segítségét, akik szombat délelőtt lefestették az épülő plébánia külső gerendaszerkezetét és lambériáját.

6.    A Jenőket és Erzsébeteket – akik a héten ünneplik névnapjukat – Isten éltesse sokáig!

7.    A sekrestyében 2016-os egylapos falinaptár kapható.

8.    A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia jubileumi évet megnyitó körlevele megtalálható plébániánk honlapján.