2015. 10.25.

1.    Jövő héttől a téli miserend szerint kezdődnek a hétköznapi szentmisék.

2.    Szerdán és pénteken 5 órakor kezdődik a szentmise, fél 5-től szentségimádás és gyónási lehetőség lesz.

3.    A ministránsfoglalkozás pénteken délután 4 órakor kezdődik.

4.    Vasárnap – november 1-én – Mindenszenteket ünnepeljük. A szentmise 9 órakor kezdődik.

5.    Vasárnap – Mindenszentek ünnepén – délután 5 órakor a plébániatemplomban elimádkozzuk a halotti litániát.

6.    Vasárnap – Mindenszentek ünnepén – este 6 órakor a ravatalozónál elvégezzük a temetői szertartást. Aki szeretné megáldatni hozzátartozója sírját, a szertartás után erre is lehetőség lesz. Kérem, hogy a temetői megemlékezéshez hozzunk magunkkal egy szál gyertyát.

7.    November 2-án – Halottak napján – este 6 órakor kezdődik a szentmise.

8.    A hét folyamán sikeresen újjászerveztük plébániánk Rózsafüzér Társulatát. A szerdai szentmise után a tagok átvették a Szentolvasó megáldott titoksorozatait, és beosztották az imádság rendjét. Aki szeretne csatlakozni a Rózsafüzér Társulathoz, örömmel látjuk!