2018. február 4.

2. Csütörtökön 5 órakor kezdődik a szentmise.

3. Pénteken 5 órától igeliturgia és ministránsfoglalkozás lesz.

4. Aki szeretne házszentelést kérni, jelezze ezt a szándékát.

6. Fájdalommal, de Isten akaratában megnyugodva, és a feltámadás hitében tájékoztatjuk a Kedves Híveket, hogy Csekőné Ruff Ilona - aki restaurátorként oly sokat fáradozott a Szentkirályszabadjai Plébániatemplom megszépítésén - visszaadta lelkét Teremtőjének. A temetési Szentmise február 9-én, pénteken 13 órakor kezdődik a pápai Szent Anna Plébániatemplomban. Elhunyt testvérünket a gyászmisét követően a pápai Kálvária Temetőben helyezik örök nyugalomra.