background
logotype

Hirdetmény

 

Évközi 5. vasárnap

2018. február 4.

 

1. A Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus előkészületi imádsága:

      Mennyei Atyánk, minden élet forrása!

Küldd el Szentlelkedet, hogy az önmagát értünk feláldozó és az Oltáriszentségben velünk levő Krisztust felismerjük és egyre jobban szeressük! Ő Urunk és Mesterünk, barátunk és táplálékunk, orvosunk és békességünk. Adj bátorságot, hogy az ő erejét és örömét elvigyük minden emberhez! Add, hogy a készület ideje és az Eucharisztikus Kongresszus ünneplése egész hívő közösségünk, fővárosunk, népünk, Európa és a világ lelki megújulására szolgáljon! Ámen.

 

2. Csütörtökön 5 órakor kezdődik a szentmise.

 

3. Pénteken 5 órától igeliturgia és ministránsfoglalkozás lesz.

4. Aki szeretne házszentelést kérni, jelezze ezt a szándékát.

5. Az Élő Víz kiadvány a padsorok mögött megtalálható.

6. Fájdalommal, de Isten akaratában megnyugodva, és a feltámadás hitében tájékoztatjuk a Kedves Híveket, hogy Csekőné Ruff Ilona - aki restaurátorként oly sokat fáradozott a Szentkirályszabadjai Plébániatemplom megszépítésén - visszaadta lelkét Teremtőjének. A temetési Szentmise február 9-én, pénteken 13 órakor kezdődik a pápai Szent Anna Plébániatemplomban. Elhunyt testvérünket a gyászmisét követően a pápai Kálvária Temetőben helyezik örök nyugalomra.

2018  Boldog Gizella Királyné Plébánia - Alsóörs   globbersthemes joomla templates