Hirdetmény

2018. január 28.

2. Csütörtökön 5 órakor kezdődik a szentmise.

3. Pénteken 5 órától igeliturgia és ministránsfoglalkozás lesz.

4. A héten Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe lesz, ezért jövő vasárnap megáldjuk a Kedves Testvérek által hozott gyertyákat, a szentmise után pedig a Balázs-áldás szentelményében részesítjük a Kedves Testvéreket.

5. Ma délután 5 órakor a Krisztushívők egységének imahete alkalmából ökumenikus istentisztelet lesz az alsóörsi plébániatemplomban, melyre tisztelettel és szeretettel hívjuk és várjuk a szentkirályszabadjai testvéreket is. Igét hirdet Főtisztelendő Darnai János atya, a veszprémi Padányi Biró Márton Római Katolikus Iskola lelki igazgatója. Az istentisztelet után szeretetvendégséget tartunk a plébánián, melyhez süteménnyel pogácsával, üdítővel vagy borocskával igyekezzünk hozzájárulni.

6. Aki szeretne házszentelést kérni, jelezze ezt a szándékát.