Hirdetmény

Advent 4. vasárnapja

2017. december 24.

2. December 24-én este fél 9-kor pásztorjáték lesz templomunkban, karácsony előestéjének szentmiséje 9 órakor kezdődik.

3. December 25-én és 26-án délelőtt 11 órakor kezdődnek a szentmisék.

4. December 28-án este 5 órakor kezdődik a szentmise.

5. Pénteken nem lesz igeliturgia és ministránsfoglalkozás.

6. December 31-én 11 órakor Szentcsalád vasárnapját ünnepeljük a szentmisében. A szentmise után megáldjuk a családokat.

7. December 31-én délután 3 órakor év végi hálaadó szertartás lesz templomunkban.

8. Január 1-én 11 órakor kezdődik a szentmise.