Advent 3. vasárnapja

2017. december 17.

2. Az adventi időben hétfőn, kedden és szerdán reggel 6 órakor, pénteken pedig este 5 órakor igeliturgia van plébániatemplomunkban.

3. Csütörtökön este 5 órakor kezdődik a Szentmise.

4. Idős és beteg testvéreink szentségekkel történő ellátását december 18-21. (hétfő és csütörtök) között végezzük. Karácsony közeledtével gondoljunk otthonukat elhagyni nem tudó szeretteinkre, és jelezzük, ha lelkipásztori betegellátást kérünk számukra.

5. A ministránsfoglalkozás a pénteki igeliturgia után kezdődik.

6. Jövő héten advent 4. vasárnapját ünnepeljük a 11 órai szentmisében.

7. Karácsony ünnepének előestéjén – december 24-én – 9 órakor kezdődik a szentmise. A pásztorjáték a szentmise előtt, fél 9-kor kezdődik.

8. December 25-én és 26-án délelőtt 11 órakor kezdődnek a szentmisék.