2017. szeptember 24.

1. Kedden este 6 órakor igeliturgia lesz, a ministránsfoglalkozás 5 órakor kezdődik.

2. Csütörtökön este 6 órakor kezdődik a szentmise.

4. Plébániáink hittanosai számára autóbuszos ifjúsági zarándoklatot szervezünk Andocsra és Somogyvárra október 14-én (szombati napon.)

A tervezett program a következő:

- indulás: 7.30–kor Szentkirályszabadjáról, 8.00-kor Alsóörsről;

- reggeli ima Balatonakarattyán a Magas-parton, kitekintés a Balaton keleti medencéjére;

- 10.00 Szentmise Andocson a Nagyboldogasszony templomban, mely híres búcsújáró hely;

- 12.30 érkezés Somogyvárra, a Szent László Nemzeti Emlékhelyre: templomrom, látogatóközpont megtekintése;

- 15.00 indulás Fonyódra: a Várhegyi Széplátóból a Balaton nyugati medencéjének megtekintése;

- 18.00 várható hazaérkezés.

Az utazáshoz 500Ft/fő hozzájárulást szedünk gyermekenként, az étkezést mindenki a magával hozott úticsomagjából tudja megoldani.

Kérjük a kedves szülőket, hogy gyermekeik részvételi szándékát október 1-ig legyenek szívesek jelezni plébániánk elérhetőségein.

Amennyiben a kísérőkön kívül marad hely, akkor lesz lehetőség busszal utazni a szülőknek, nagyszülőknek is. A hozzátartozók, érdeklődők pedig autókkal kísérhetik a csapatot, abban az esetben, ha a busz megtelik.