background
logotype

Hirdetmény

 

Évközi 23. vasárnap

2017. szeptember 10.

 

1. Kedden este 6 órakor igeliturgia lesz, a ministránsfoglalkozás 5 órakor kezdődik.

2. A csütörtöki szentmisében a Szent Kereszt felmagasztalását ünnepeljük.

3. Az Élő Víz kiadvány a padsorok mögött megtalálható.

4. A Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus előkészületi imádsága:

      Mennyei Atyánk, minden élet forrása!

Küldd el Szentlelkedet, hogy az önmagát értünk feláldozó és az Oltáriszentségben velünk levő Krisztust felismerjük és egyre jobban szeressük! Ő Urunk és Mesterünk, barátunk és táplálékunk, orvosunk és békességünk. Adj bátorságot, hogy az ő erejét és örömét elvigyük minden emberhez! Add, hogy a készület ideje és az Eucharisztikus Kongresszus ünneplése egész hívő közösségünk, fővárosunk, népünk, Európa és a világ lelki megújulására szolgáljon!

Ámen.

2018  Boldog Gizella Királyné Plébánia - Alsóörs   globbersthemes joomla templates