2017. január 22.

1. Kedden 5 órakor igeliturgia, csütörtökön 5 órakor pedig szentmise lesz.

2. Szerdán lesz elsőáldozási előkészítő.

3. Szombaton délelőtt 10 órától lesz ifjúsági foglalkozás a Nemzedékek Házában.

4. Aki kér házszentelést, jelezze ezt a szándékát.

5. A Pálokat, Angélákat, Károlyokat és Karolákat – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!

6. Az Alsóörsi Önkormányzat, a Római Katolikus Plébánia és az Alsóörs-Lovasi Református Társegyházközség csíksomlyói zarándoklatot hirdet. Az útra a szentkirályszabadjai hívket is hívjuk, azonban lényeges, hogy a férőhelyek korlátozott számban állnak rendelkezésünkre.

Aki szeretne jönni, időben jelezze részvételi szándékát! A részvételi díj: 20.000-Ft/Fő, mely egy összegben, a jelentkezéskor fizetendő az Alsóörsi Római Katolikus Plébánián A részvételi díj tartalmazza az utazást, 3 éjszaka szállást, 3 vacsorát, és 2 ebédet. Jelentkezési határidő: 2017.02.15.

Az út fizikailag megterhelő (!) ezért kérem, hogy ennek fényében adjuk le jelentkezésünket.

8. Az Élő Víz kiadvány a padsorok mögötti térdeplőn megtalálható, és ingyenesen elvihető.

10. A Kedves Testvéreknek áldott vasárnapot kívánunk!