2016. augusztus 28.

1. Kedden este 6 órától igeliturgia lesz.

2. Csütörtökön este 6 órakor kezdődik a szentmise, előtte fél 6-tól szentségimádás lesz. A héten elsőcsütörtök és elsőpéntek van, ezért buzdítom a kedves testvéreket a szentségimádáson való részvételre és a szentgyónásra.

3. Szombaton délelőtt 9 órára szeretettel hívjuk és várjuk a kedves gyermeket és szüleiket a Nemzedékek Házába egy kötetlen találkozásra, beszélgetésre, együttlétre, hogy az új tanévhez a családok Krisztusból, és egymás közösségteremtő jelenlétéből meríthessenek erőt.

4. Szeptember 4-én (vasárnap) 11 órakor „Veni Sancte” szentmisét tartunk, melyre hívjuk és várjuk a Kedves Tanulókat és Szüleiket!

5. Őszentsége, Ferenc pápa, szeptember 4-én Rómában a Szent Péter téren szentté avatja Boldog Kalkuttai Teréz anyát. Az eseményről megemlékezünk a vasárnapi szentmisében, és kórusművel köszöntjük Teréz anyát.

6. Örömmel tölt el bennünket, hogy a Kossuth Rádió augusztus 20-án plébániatemplomunkból közvetítette a déli harangszót! A rádió a közeljövőben postára adja a hanganyagot, amit hamarosan a testvéreknek is bemutatunk.

7. A harangok történetének összeállítását köszönjük szépen a közreműködő személyeknek!

8. Az Ágostonokat, Beatrixokat, Rózsákat és Erikákat – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!

9. A Kedves Testvéreknek áldott vasárnapot kívánunk!