2016. július 24.

1. Plébániánk hittanos napközit szervez július 25-e és 29-e (hétfő és péntek) között.

2. Hétfőn délelőtt 9 órakor, csütörtökön pedig este 6 órakor kezdődik a szentmise. A csütörtöki szentmise előtt, fél 6-tól szentségimádás lesz.

3. Szeretettel kínálom fel a kedves testvérek számára a lelkipásztori családlátogatás lehetőségét. A találkozásoknak is kedvező nyári időszakban örömmel állok rendelkezésre akár házszentelés, akár egy beszélgetés erejéig.

4. Hétfőn ünnepeljük Szent Kristófot, az utazók védőszentjét. Ezért jövő vasárnap (július 31-én) a 11 órai szentmise után járműáldást tartunk. Aki szeretné megáldatni járművét (autó, kerékpár, motor stb…) kérjük, hogy parkoljon le a templomkertben.

5. A Kingákat, Kristófokat, Jakabokat, Annákat, Anikókat, Szabolcsokat, Mártákat és Juditokat – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!