2016. július 17.

1. Kedden 5 órakor ministránsfoglalkozás, 6 órakor pedig igeliturgia lesz.

2. Csütörtökön este fél 6-tól szentségimádás lesz, a szentmise 6 órakor kezdődik.

3. Plébániánk hittanos napközit szervez július 25-e és 29-e között. A részletes programot hamarosan közzétesszük, és várjuk a gyermekek jelentkezését!

4. Szeretettel kínálom fel a kedves testvérek számára a lelkipásztori családlátogatás lehetőségét. A találkozásoknak is kedvező nyári időszakban örömmel állok rendelkezésre akár házszentelés, akár egy beszélgetés erejéig.

5. Július 13-tól 19-ig helyettesként Ft. Aradi László atya teljesít szolgálatot plébániánkon. Sürgős lelkipásztori ügyben (pl. haldokló beteg szentségekkel történő ellátása) László atya elérhető az alábbi telefonszámon: +36204428371

6. Az Endréket, Frigyeseket, Dánieleket és Magdolnákat – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!

7. A Kedves Testvéreknek áldott vasárnapot kívánok!