2016. június 19.

1. Kedden 5 órakor ministránsfoglalkozás, 6 órakor pedig igeliturgia lesz.

2. Csütörtökön este fél 6-tól Jézus Szíve litániát imádkozunk, a szentmise 6 órakor kezdődik.

3. Szentkirályszabadja és Alsóörs plébániáinak hittanosai az idei évben Keszthelyen táboroznak. A hittantábor hétfőhöz egy hétre, június 27-én kezdődik.

4. A tábort június 27-én, hétfőn, reggel 8 órakor szentmisével kezdjük az Alsóörsi Plébániatemplomban. Ezt követően indulunk majd Keszthelyre. A tábornyitó szentmisére szeretettel hívjuk a kedves híveket és a táborozók szüleit!

5. A tábor programja megtalálható plébániánk honlapján.

6. Akinek a táborral kapcsolatban kérdése van, keresse Mátrai Zsanett tanárnőt vagy Berkes Péter plébánost.

7. A Zoltánokat, Ivánokat és Vilmosokat – akik a héten ünneplik névnapjukat – Isten éltesse sokáig!

8. Június 24-én, pénteken, délelőtt 10 órakor a Veszprémi Bazilikában Excellenciás Dr. Márfi Gyula érsek úr három áldozópapot szentel a Veszprémi Főegyházmegyének. Imádkozzunk a szentelendőkért!

9. Az Új Ember és a Keresztény Élet megérkezett.