Pünkösd vasárnapja

2016. május 15.

1. Pünkösd hétfőjén 11 órakor kezdődik a szentmise.

2. Kedden 5 órakor ministránsfoglalkozás, 6 órakor pedig igeliturgia lesz.

3. Csütörtökön kivételesen nem lesz szentmise, este 6 órakor azonban elimádkozzuk a Lorettói litániát.

4. Az ifjúsági kóruspróba szombaton délelőtt 10 órakor kezdődik.

5. A Gaudium Kamarakórus május 22-én (vasárnap) délután 4 órakor fellép a Veszprémi Bazilikában.

6. Szentkirályszabadja és Alsóörs plébániáinak hittanosai az idei évben (június 27-től július 1-ig) Keszthelyen táboroznak. Szállásunk a keszthelyi plébánián lesz. Aki szeretne jönni, időben jelezze ezt a szándékát.

7. Az Új Ember és a Keresztény Élet megérkezett. Kérem, hogy aki előfizetéssel rendelkezik, május hónapban rendezze a féléves előfizetési díjat.

8. A Zsófiákat, Erikeket, Szandrákat és Milánokat – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!