Húsvét 6. vasárnapja

2016. május 1.

1. Kedden 5 órakor ministránsfoglalkozás, 6 órakor pedig igeliturgia lesz.

2. Csütörtökön fél 6-tól szentségimádás, 6 órától pedig szentmise lesz.

3. Szombaton délelőtt 10 órakor kezdődik az ifjúsági kóruspróba.

4. A Gaudium Kamarakórus május 7-én (szombaton) este 6 órakor hangversenyt ad az Alsóörsi Plébániatemplomban.
Szeretettel hívjuk és várjuk a Kedves Testvéreket!

5. Szentkirályszabadja és Alsóörs plébániáinak hittanosai az idei évben (június 27-től július 1-ig) Keszthelyen táboroznak.
Szállásunk a keszthelyi plébánián lesz. Aki szeretne jönni, időben jelezze ezt a szándékát. A tábor részvételi díja 25.000.- Ft, amit részletekben is rendezhetünk. Ez az összeg tartalmazza az oda-vissza útiköltséget, az ötnapos szállást, a teljes ellátást és a belépők díjait.

6. A Jakabokat, Tímeákat, Mónikákat és Gizellákat – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!

7. Az Új Ember és a Keresztény Élet megérkezett. Kérem, hogy aki előfizetéssel rendelkezik, rendezze a féléves előfizetési díjat. Az aktuális díjszabás nyomtatott formában megtalálható az újságokban.

8. Május első vasárnapján Isten éltesse az édesanyákat!