Nagyböjt 4. vasárnapja

2016. március 6.

1.    Kedden 5 órától igeliturgia és ministránsfoglalkozás lesz.

2.    Csütörtökön 5 órakor kezdődik a szentmise. Előtte fél 5-től szentségimádás lesz gyónási lehetőséggel.

3.    Nagyböjtben minden pénteken délután 5 órától keresztutat járunk. Buzdítom a kedves testvéreket a keresztúton való részvételre!

4.    A gyermekek kóruspróbája szombatonként, délelőtt 10 órakor kezdődik a Nemzedékek Házában.

5.    A családok keresztútjára a sekrestyében lehet jelentkezni.

6.    Az Irgalmasság évében járva, április 23-án – szombaton – testvéregyházközségünkkel közösen szeretnénk elzarándokolni nemzeti kegyhelyünkre, Mátraverebély – szentkútra. Aki szeretne részt venni a zarándoklaton, kérem, jelezze ezt a szándékát. Az út költsége fejenként 5000.- Ft. körül várható, a feliratkozás a sekrestyében történik.

7.    A Karitász nagyböjti tartósélelmiszer gyűjtése jövő vasárnapig tart. A Kedves Testvérek a sekrestyében helyezhetik el tartósélelmiszer adományaikat, melyeket a Karitász juttat majd el a rászorulóknak.

8.    A Tamásokat, Zoltánokat, Gergelyeket, Fannikat és Ildikókat – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!

9.    Az Új Ember és a Keresztény Élet megérkezett.