Advent negyedik vasárnapja

2015. december 20.

1. Az Új Ember és a Keresztény Élet megérkezett, és a templom bejáratánál átvehető.

2. Hétfőn és kedden reggel 6 órakor kezdődik az igeliturgia.

3. Hétfőn, kedden és szerdán 4 órakor kezdődik a Betlehemes próba.

4. Szenteste, december 24-én, csütörtökön, este fél 9-kor kezdődik a Betlehemes, 9 órakor pedig a szentmise.

5. December 25-én, 26-án és 27-én 11 órakor kezdődik a szentmise.

6. December 27-én, vasárnap – Szentcsalád ünnepén – megáldjuk a családokat.

7. Idős és beteg testvéreink otthoni gyóntatását és áldoztatását december 23-án végezzük.
Kérem, hogy a szentmise után jelezzük, ha idős vagy beteg hozzátartozónk szeretne élni ezzel a lehetőséggel.

8. Szeretettel emlékeztetem a Kedves Testvéreket, hogy a karácsonyi készület legméltóbb módja az, ha elvégezzük szentgyónásunkat.

9. A sekrestye bejáratánál 2016-os egylapos falinaptár, Katolikus Kalendárium és képeslap kapható.

10. A Tamásokat, Viktóriákat, Ádámokat, Évákat, Istvánokat és Jánosokat – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!