Advent harmadik vasárnapja

2015. december 13.

1.    Az Új Ember és a Keresztény Élet megérkezett, és a templom bejáratánál átvehető.

2.    Hétfőn kedden, szerdán és pénteken reggel 6 órakor kezdődik az igeliturgia. A csütörtöki szentségimádás és szentmise időpontja változatlanul fél 5 és 5 óra.

3.    Kedden 5 órakor kezdődik a ministránsfoglalkozás.

4.    A Szállást keres a Szent Család az idei évben december 13-tól december 22-ig tart: az imádságos találkozás kedden és csütörtökön este fél 7-kor, a többi napokon pedig délután 5 órakor kezdődik. Minden szálláskeresésbe bekapcsolódó családnak kívánom, hogy ez a tíz nap igazi kegyelmi időszak legyen a számukra!

5.    Idős és beteg testvéreink otthoni gyóntatását és áldoztatását december 23-án végezzük. Kérem, hogy jövő vasárnapig jelezzük, ha idős vagy beteg hozzátartozónk szeretne élni ezzel a lehetőséggel.

6.    Szeretettel emlékeztetem a Kedves Testvéreket, hogy a karácsonyi készület legméltóbb módja az, ha elvégezzük szentgyónásunkat.

7.    A sekrestye bejáratánál 2016-os egylapos falinaptár és Katolikus Kalendárium kapható.