2015. augusztus 9.

1.    Az Új Ember és a Keresztény Élet megérkezett, és a templom bejáratánál átvehető.

2.    Kedden 5 órától ministránsfoglalkozás, utána pedig igeliturgia lesz.

3.    Csütörtökön fél 6-tól szentségimádást tartunk, a szentmise 6 órakor kezdődik.

4.    Augusztus 15-én, szombaton, délelőtt 11 órakor celebráljuk Nagyboldogasszony ünnepi szentmiséjét.

5.    Augusztus 29-én – szombaton – tihanyi vakációzáró kirándulást szervezünk a szentkirályszabadjai és alsóörsi gyermekek számára.
Kérem, hogy aki szeretne részt venni a kiránduláson, legkésőbb augusztus 23-ig (vasárnap) jelezze! Azoknak, akik részt vettek a júniusi hittanos napköziben, a kirándulás ingyenes.

6.    A Zsuzsannákat, Klárákat és Máriákat – akik a héten ünneplik névnapjukat – Isten éltesse sokáig!