background
logotype

Archivum

___________________________________________________________________________________

 

Urunk megkeresztelkedése

2018. január 7.

 

 

1. A Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus előkészületi imádsága:

      Mennyei Atyánk, minden élet forrása!

Küldd el Szentlelkedet, hogy az önmagát értünk feláldozó és az Oltáriszentségben velünk levő Krisztust felismerjük és egyre jobban szeressük! Ő Urunk és Mesterünk, barátunk és táplálékunk, orvosunk és békességünk. Adj bátorságot, hogy az ő erejét és örömét elvigyük minden emberhez! Add, hogy a készület ideje és az Eucharisztikus Kongresszus ünneplése egész hívő közösségünk, fővárosunk, népünk, Európa és a világ lelki megújulására szolgáljon! Ámen.

 

2. Szerdán és pénteken 5 órakor kezdődik a Szentmise. A szerdai szentmise előtt, fél 5-től rózsafüzért imádkozunk.

3. A héten nem lesz felnőtthittan.

4. Január 6-án vízkeresztet ünnepeltük. Ezen a napon vizet áld Anyaszentegyházunk. Buzdítjuk a Kedves Testvéreket, hogy éljenek  a szenteltvíz használatával. A sekrestyében nemcsak vízkeresztkor, hanem az egész esztendő folyamán kaphatunk szenteltvizet.

5. Az Élő Víz kiadvány a padsorok mögött megtalálható.

2018  Boldog Gizella Királyné Plébánia - Alsóörs   globbersthemes joomla templates