background
logotype

Archivum

___________________________________________________________________________________

 

Advent 1. vasárnapja

2017. december 3.

 

1. A Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus előkészületi imádsága:

      Mennyei Atyánk, minden élet forrása!

Küldd el Szentlelkedet, hogy az önmagát értünk feláldozó és az Oltáriszentségben velünk levő Krisztust felismerjük és egyre jobban szeressük! Ő Urunk és Mesterünk, barátunk és táplálékunk, orvosunk és békességünk. Adj bátorságot, hogy az ő erejét és örömét elvigyük minden emberhez! Add, hogy a készület ideje és az Eucharisztikus Kongresszus ünneplése egész hívő közösségünk, fővárosunk, népünk, Európa és a világ lelki megújulására szolgáljon! Ámen.

2. Az adventi időben szerdán és pénteken reggel 6 órakor kezdődnek a roráte – szentmisék.

3. A felnőtthittan szerdán este fél 6-kor kezdődik.

4. Karitász Csoportunk továbbra is várja az adományokat Szent Erzsébet kötényébe. A Kedves Testvérek adományaikat a padsorok mögött található Karitász-perselyben, a tartósélelmiszer-adományokat pedig a sekrestyében helyezhetik el. A gyűjtés december 10-ig tart.

5. Az Élő Víz kiadvány a padsorok mögött megtalálható.

2018  Boldog Gizella Királyné Plébánia - Alsóörs   globbersthemes joomla templates