Archivum

___________________________________________________________________________________

Missziós vasárnap

2017. október 22.

2. Szerdán este fél 6-tól rózsafüzért imádkozunk, a szentmise 6 órakor kezdődik.

3. A szerdai szentmise után felnőtthittan lesz a plébánián, melyre szeretettel hívjuk a kedves testvéreket.

4. Pénteken este 6 órakor kezdődik a szentmise.

5. Október a Szűzanya hónapja, ezért a szerdai és pénteki szentmisék előtt rózsafüzért imádkozunk.

7. Imádság a missziókért:

Szentlélek Isten, akit Urunknak és Éltetőnknek vallunk! Te egykor nagy lelkesedéssel töltötted el az apostolokat, hogy elinduljanak tanúságot tenni Krisztusról és hirdetni az örömhírt.  Segítsd a világon mindenütt a keresztényeket és a keresztény közösségeket, hogy az Úr Jézustól kapott küldetésüket teljesítsék, és minden népnek hirdessék az evangéliumot!  Segíts minket, hogy ne lankadjunk a hit terjesztésében, hanem nagy buzgósággal végezzük szolgálatunkat az emberek üdvössége érdekében és Isten dicsőségére! Ámen.