background
logotype

Archivum

___________________________________________________________________________________

 

Missziós vasárnap

2017. október 22.

 

 

1. A Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus előkészületi imádsága:

      Mennyei Atyánk, minden élet forrása!

Küldd el Szentlelkedet, hogy az önmagát értünk feláldozó és az Oltáriszentségben velünk levő Krisztust felismerjük és egyre jobban szeressük! Ő Urunk és Mesterünk, barátunk és táplálékunk, orvosunk és békességünk. Adj bátorságot, hogy az ő erejét és örömét elvigyük minden emberhez! Add, hogy a készület ideje és az Eucharisztikus Kongresszus ünneplése egész hívő közösségünk, fővárosunk, népünk, Európa és a világ lelki megújulására szolgáljon! Ámen.

2. Szerdán este fél 6-tól rózsafüzért imádkozunk, a szentmise 6 órakor kezdődik.

3. A szerdai szentmise után felnőtthittan lesz a plébánián, melyre szeretettel hívjuk a kedves testvéreket.

4. Pénteken este 6 órakor kezdődik a szentmise.

5. Október a Szűzanya hónapja, ezért a szerdai és pénteki szentmisék előtt rózsafüzért imádkozunk.

6. Az Élő Víz kiadvány a padsorok mögött megtalálható.

7. Imádság a missziókért:


Szentlélek Isten, akit Urunknak és Éltetőnknek vallunk! Te egykor nagy lelkesedéssel töltötted el az apostolokat, hogy elinduljanak tanúságot tenni Krisztusról és hirdetni az örömhírt.  Segítsd a világon mindenütt a keresztényeket és a keresztény közösségeket, hogy az Úr Jézustól kapott küldetésüket teljesítsék, és minden népnek hirdessék az evangéliumot!  Segíts minket, hogy ne lankadjunk a hit terjesztésében, hanem nagy buzgósággal végezzük szolgálatunkat az emberek üdvössége érdekében és Isten dicsőségére! Ámen.

 

___________________________________________________________________________________

2018  Boldog Gizella Királyné Plébánia - Alsóörs   globbersthemes joomla templates