Advent 4. vasárnapja

2014. december 21.

1. December 21-én, vasárnap, délután 4 órakor pásztorjáték lesz a plébániatemplomban.
Szeretettel hívunk és várunk mindenkit!
A pásztorjáték előtt és után gyónási lehetőség van.

2.  A karácsonyi beteglátogatásokat december 22-én, hétfőn végezzük.

3. December 24-én, szenteste, 11 órakor kezdődik a szentmise.

Éjfélkor, átvisszük a Kis Jézust Alsóörs Betlehemébe.

4. December 25-én, karácsony napján, 9 órakor kezdődik a szentmise.

5. December 26-án, karácsony másnapján, szintén 9 órakor kezdődik a szentmise.

6. December 28-a, Szentcsalád vasárnapja. A szentmise után megáldjuk a családokat.

7. A szentmisék előtt gyónási lehetőség van.

8. A rászorulóknak szánt adományokért köszönetet mondunk a Kedves Testvéreknek!
Szent Erzsébet kötényében idén összesen 32.400.- Ft. gyűlt össze. Ugyancsak köszönetet mondunk az élelmiszer adományokért.
Önöknek köszönhetően az idei évben 32 élelmiszercsomag készült, és került kiszállításra.
A karácsonyi gyűjtés lebonyolítását Karitász – csoportunk tagjainak, a munkálatok koordinálását pedig Jezsó Bélánénak köszönjük meg.

9. Plébániánk karácsonyi és újévi eseménynaptára megtalálható a hirdetőtáblán és honlapunkon.
A szentmisék az eseménynaptárban feltüntetett menetrend szerint kezdődnek.

10. Minden Kedves Alsóörsinek további szép adventi napokat és áldott karácsonyt kíván a Boldog Gizella Királyné Plébánia!