Advent 2. vasárnapja

2014. december 7.

1. Szerdán délután fél 5-kor gyónási lehetőséggel egybekötött Szentségimádás, 5 órától pedig Szentmise lesz.

2. Pénteken reggel 7 órakor kezdődik a szentmise.

3. Advent 3. vasárnapján, a szentmise során kiszolgáltatjuk a betegek szentségét, melyet idős korban vagy súlyos betegség esetén lehet felvenni. A betegek szentségének felvételéhez a megszentelő kegyelem állapotában járuljunk!

4. Szeretettel buzdítok mindenkit szentgyónásaink elvégzésére. Erre lehetőségünk van minden szerdán, pénteken és vasárnap a szentmisék előtt.

5. Plébániánk képviselőtestületének ünnepi eskütétele advent 4. vasárnapján lesz.

6. A karácsonyi beteglátogatásokat december 22-én, hétfőn végezzük. Kérem, hogy aki szeretné, hogy otthonában élő idős vagy beteg hozzátartozója a karácsony közeledtével elvégezhesse szentgyónását, szentáldozását, valamint felvegye a Betegek Szentségét, ezt advent 4. vasárnapjáig jelezze.

7. A sekrestyében 2015-ös egylapos Új Ember falinaptár és karácsonyi képeslap kapható.

8. A Miklósokat Isten éltesse sokáig!