2016. június 5.

1. Június hónapban minden szerdán és pénteken este fél 6-tól, szombatonként pedig este fél 7-től Jézus Szíve litániát imádkozunk.

2. Szerdán és pénteken este 6 órakor, szombaton pedig este 7 órakor kezdődik a szentmise.

3. A szerdai és pénteki szentmise után kóruspróba lesz.

4. A ministránsfoglalkozás pénteken, délután 4 órakor kezdődik.

5. Június 12-én (jövő vasárnap) a 9 órai szentmisében ministráns – avatást tartunk. Az eseményre szeretettel várjuk a ministránsok szüleit és családtagjait! A szentmise után 10 órától szeretetvendégség lesz, melyhez tetszés szerint járulunk hozzá. A gyermekek hozhatnak magukkal pöttyös labdát vagy tollas ütőt, és bátran érezzék otthon magukat a plébániaudvaron!

6. Az idei hittantábor Keszthelyen lesz. A résztvevők támogatására Karitász Csoportunk gyűjtést hirdet. Erre a célra elhelyeztünk egy perselyt templomunk bejáratánál. Nagylelkű adományaikat Isten fizesse meg!

7. A Cintiákat, Róberteket és Margitokat – akik a héten ünneplik névnapjukat – Isten éltesse sokáig!