Pünkösd

2016. május 15.

1. Pünkösd hétfőjén 9 órakor kezdődik a szentmise.

2. Szerdán és pénteken este fél 6-tól Lorettói litániát imádkozunk. A szentmise 6 órakor kezdődik.

3. A pénteki ministránsfoglalkozás a megszokottól eltérően egy órával később, délután 5 órakor kezdődik. Ministránsainkat szeretettel látjuk a fél 6-kor kezdődő Lorettói litánián is!

4. A szerdai és pénteki szentmise után kóruspróba lesz.

5. Plébániánk kórusa május 22-én (vasárnap) délután 4 órakor fellép a Veszprémi Bazilikában.

6. Augusztus végéig szombatonként, este 7 órakor előesti szentmisét tartunk.

7. Alsóörs és Szentkirályszabadja plébániáinak hittanosai az idei évben (június 27-től július 1-ig) Keszthelyen táboroznak. Szállásunk a keszthelyi plébánián lesz. Aki szeretne jönni, időben jelezze ezt a szándékát.

8. A hittanos tábor résztvevőinek támogatása céljából Karitász Csoportunk gyűjtést hirdet. Erre a célra elhelyeztünk egy perselyt templomunk bejáratánál. Nagylelkű adományaikat Isten fizesse meg!

9. A Zsófiákat, Erikeket, Szandrákat és Milánokat – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!

10. Az elsőáldozáson készült fényképek Novák Katalin jóvoltából letölthetők plébániánk honlapjáról.