Húsvét 7. vasárnapja

2016. május 8.

1. Szerdán és pénteken este fél 6-tól Lorettói litániát imádkozunk. A szentmise 6 órakor kezdődik.

2. A ministránsfoglalkozás pénteken, délután 4 órakor kezdődik.

3. A kóruspróba a pénteki szentmise után kezdődik.

4. A szentmise után csoportképet készítünk az elsőáldozókkal. Kérem a gyermekeket, hogy a kivonulás után vegyék magukhoz emléklapjukat és elsőáldozási gyertyájukat, és így sorakozzunk fel az oltár előtt a csoportképhez!

5. A szentmise után agapét tartunk az elsőáldozó gyermekek és családtagjaik számára plébániánk közösségi termében. Köszönjük szépen mindazoknak, akik hozzájárultak a szeretetvendégséghez!

6. Május 14-től (jövő szombattól) augusztus végéig szombatonként, este 7 órakor előesti szentmisét tartunk.

7. Jövő héten pünkösd vasárnapját ünnepeljük.

8. A Mihályokat, Gergelyeket és Ferenceket – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig!