Advent második vasárnapja

2015. december 6.

1.    Adventi időben a miserend változatlan: szerdán és pénteken 5 órakor kezdődik a szentmise, fél 5-től szentségi adoráció és gyónási lehetőség van.

2.    Pénteken délután 4 órakor kezdődik a ministránsfoglalkozás.

3.    December 8-án, kedden, a Boldogságos Szűz Mária Szeplőtelen fogantatásának főünnepén délután 5 órakor kezdődik a szentmise.

4.    December 12-én, szombaton, este 6 órakor vendégünk lesz a Veszprémi Bazilika Szent Mihály Kórusa, akik adventi hangversenyt adnak templomunkban.

5.    December 13-án (egy hét múlva) a vasárnapi szentmise keretében kiszolgáltatjuk a betegek szentségét idős és beteg testvéreink számára. A betegek kenetének felvétele előtt végezzük el szentgyónásunkat!

6.    Plébániánk adventi programja megtalálható a hirdetőtáblán, a templom bejáratánál és honlapunkon.

7.    „Szent Erzsébet köténye” jövő vasárnapig lesz nyitva. Szeretettel várjuk testvéreink pénzbeli vagy természetbeni adományait, amelyet Karitász csoportunk tagjai továbbítanak rászoruló testvéreinkhez.

8.    A Miklósokat, Máriákat, Juditokat és Gabriellákat Isten éltesse sokáig.

9.    A sekrestyében 2016-os egylapos falinaptár, a templom bejáratánál pedig Új Ember hetilap kapható.

10.    A szentmise után fogadjuk szeretettel a hittanosok Szent Miklós-napi műsorát.