2015. 09.13.

1.    Szerdán és pénteken este 6 órakor kezdődik a szentmise, fél 6-tól szentségimádás és gyónási lehetőség lesz.

2.    Szeretnénk ministráns foglalkozást indítani, ezért pénteken délután 5 órára szeretettel várom a plébániatemplomba azokat a gyermekeket, akik szeretnének ministrálni.

3.    A pénteki szentmise után kóruspróba lesz Pusker János kántor úr vezetésével.

4.    A Veszprémi Főegyházmegye hivatalos folyóiratának e havi számában plébániánknak is szenteltek egy cikket. A Küldött c. folyóirat megtalálható a templom bejáratánál, és a kisasztalon lévő többi folyóirattal együtt ingyenesen elvihető.

5.    A plébániai honlap a hét folyamán Horváth József Berárd atya idejéből származó érdekes dokumentumokkal fog frissülni.

6.    A Katolikus Karitász által meghirdetett migrációs segélyakcióhoz paplanok adományozásával plébániánk is hozzájárult. Az adományozónak köszönjük a felajánlást!

7.    A Kornélokat, akik ma, és az Editeket, akik szerdán ünneplik névnapjukat, isten éltesse sokáig.

8.    A szentmise végén imádkozzuk el közösen a Szentatya által közzétett imádságot, amelyet a padokon találunk.