2015. 06. 21.

1.    A héten, a szerdán és pénteken változatlanul este 6 órakor kezdődnek a szentmisék. Emellett hétfőn és csütörtökön is lesz szentmise a hittanos napközisek részvételével, reggel 8 órától

2.    Szombaton este 7 órakor kezdődik az előesti szentmise. Fél 7-től gyónási lehetőség lesz, háromnegyed előtt pár perccel pedig elkezdjük a Jézus Szíve litániát.

3.    Aki szeretne csatlakozni plébániánk újjászerveződő kórusához, ezt jelezze Pusker János kántor úrnak.

4.    A hétfőn kezdődő hittanos napközire szánt adományaikat hálásan köszönjük!

5.    A napközi menetrendje megtalálható a hirdetőtáblán, a templom bejáratánál, valamint plébániánk honlapján.

6.    Június 25-én, csütörtökön vendégünk lesz, és a plébániaépület kivitelezési munkálatait délután 4 órától megáldja Excellenciás Dr. Márfi Gyula érsek úr. Kérem, hogy tiszteljük meg a főpásztort, és lehetőleg minél többen jelenjünk meg az ünnepi eseményen.

7.    A Zoltánokat, Ivánokat, Vilmosokat és Lászlókat, akik a héten ünneplik névnapjukat, Isten éltesse sokáig!