2015. 06. 14.

1.    Szerdán és pénteken este fél 6-tól gyónási lehetőség lesz, háromnegyed 6-tól elimádkozzuk a Jézus Szíve litániát, a szentmise 6 órakor kezdődik.

2.    Szombaton este 7 órakor kezdődik az előesti szentmise. Fél 7-től gyónási lehetőség lesz, háromnegyed 7-től elimádkozzuk a Jézus Szíve litániát.

3.    Aki szeretne csatlakozni plébániánk újjászerveződő kórusához, ezt jelezze Pusker János kántor úrnak.

4.    Június 22 és 26. között hittanos napközit szervez plébániánk, melyre több mint 30 gyermek jelentkezett. Mérsékelt részvételi díjat állapítottunk meg, hogy mindenki, aki szeretne, részt tudjon venni. Amennyiben a kedves testvérek szeretnének hozzájárulni a hittanos napközi költségeihez, erre a célra elhelyeztünk egy gyűjtődobozt a templom bejáratánál. A gyermekek nevében is köszönjük nagylelkűségüket!

5.    Június 25-én, csütörtökön vendégünk lesz, és a plébániaépület kivitelezési munkálatait délután 4 órától megáldja Excellenciás Dr. Márfi Gyula érsek úr. Az ünnepi esemény részletes programja megtalálható a hirdetőtáblán és plébániánk honlapján.