Pünkösd
2015. 05. 24.

1.    Pünkösd hétfőjén este 6 órakor kezdődik a szentmise.

2.    Szerdán fél 6-tól Lorettói litániát imádkozunk, a szentmise 6 órakor kezdődik.

3.    Pénteken reggel 8 órától gyónási lehetőség lesz, a szentmise fél 9-kor kezdődik.

4.    Örömmel hirdetem a kedves testvéreknek, hogy plébániánk szándékában áll újjászervezni az egyházközség kórusát. Pusker János kántor urat ezennel felkérem, hogy szíveskedjen koordinálni az énekkar megszervezését. Aki szeretne csatlakozni a kórushoz, ezt jelezze kántor úrnak.

5.    Június 22 és 26. között hittanos napközit szervez plébániánk, melyre eddig 30 gyermek jelentkezett. Mérsékelt részvételi díjat állapítottunk meg, hogy mindenki, aki szeretne, részt tudjon venni. Amennyiben a kedves testvérek szeretnének hozzájárulni a hittanos napközi költségeihez, erre a célra elhelyeztünk egy gyűjtődobozt a templom bejáratánál. A gyermekek nevében is köszönjük nagylelkűségüket!