Urunk mennybemenetele
2015. 05. 17.

1.      Szerdán fél 6-tól Lorettói litániát imádkozunk, a szentmise 6 órakor kezdődik.

2.      Pénteken reggel 8 órától gyónási lehetőség lesz, a szentmise fél 9-kor kezdődik.

3.      A nyári miserend megtalálható a hirdetőtáblán, a bejáratnál, plébániánk honlapján és a Veszprémi Főegyházmegye honlapján.

4.      Egy hét múlva pünkösd vasárnapját ünnepeljük.

5.      Pünkösd hétfőjén este 6 órakor kezdődik a szentmise.

6.      Örömmel hirdetem a kedves testvéreknek, hogy plébániánk szándékában áll újjászervezni az egyházközség kórusát. Pusker János kántor urat ezennel felkérem, hogy szíveskedjen koordinálni az énekkar megszervezését. Aki szeretne csatlakozni a kórushoz, ezt jelezze kántor úrnak.

7.      Június 22 és 26. között hittanos napközit szervez plébániánk, melyre eddig 30 gyermek jelentkezett.