image1 image2 image3

_____________________________________________________________________________________

Nagyböjt 4. vasárnapja

Március 26.

1. Jövő héttől a tavaszi miserend van érvényben: szerdán, pénteken és szombaton este 6 órakor kezdődik a szentmise.

2. Pénteken és szombaton (március 31-én és április 1-én) nem lesz szentmise.

3. Szerdán délután 4 órakor lesz elsőáldozási előkészítő.

4. Szerdán délután fél 6-tól rózsafüzért imádkozunk a hívek vezetésével.

5. Pénteken nem lesz ministránsfoglalkozás.

6. A szentmisék előtt gyónási lehetőség van.

7. Nagyböjt péntekjein délután este negyed 6-től keresztutat járunk a plébániatemplomban.

8. A Karitász nagyböjti tartósélelmiszer gyűjtése vasárnap lezárul. A kedves hívek adományait Isten fizesse meg!

9. Április 8-án (szombati napon) délelőtt 9-12 óráig húsvéti kézműves játszóház lesz a plébánián. Szeretettel várjuk a gyermekeket és szüleiket!

10. A karitász-önkéntesek tavaszi találkozója az idei évben április 22-én (szombati napon) lesz Litéren. Ez a nap egyben Bódi Mária Magdolna vértanúságának emléknapja.

11. A Veszprémi Főegyházmegye tisztelettel és szeretettel hívja és várja a kedves híveket az április 22-i megemlékező eseményekre Litérre. Délelőtt 10 órakor közös imádságra kerül sor Bódi Mária Magdolna vértanú sírjánál, 11 órától pedig ünnepi szentmise lesz. A szentmisét bemutatja: Msgr. Kovács Gergely atya, a Kultúra Pápai Tanácsának magas rangú tisztviselője, Bódi Mária Magdolna boldoggá avatási eljárása római szakaszának posztulátora.

12. Az Élő Víz kiadvány a padsorok mögött található kis asztalkáról ingyenesen elvihető.

2017  Boldog Gizella Királyné Plébánia - Alsóörs   globbersthemes joomla templates