image1 image2 image3

_____________________________________________________________________________________

Urunk megkeresztelkedése
Január 8.

1. Szerdán, pénteken és szombaton délután 5 órakor kezdődik a szentmise.

2. A szentmisék előtt gyónási lehetőség van.

3. Szerdánként délután fél 5-től a hívek vezetésével rózsafüzért imádkozunk.

4. Szerdán délután 4 órakor lesz elsőáldozási előkészítő.

5. Pénteken délután fél 4-kor lesz ministránsfoglalkozás.

6. Január 25-én, este fél 6-kor Karitász-megbeszélés lesz. A tagok megjelenésére számítunk.

7. Az Alsóörsi Önkormányzat, az Alsóörsi Romai Katolikus Plébánia és az Alsóörs-Lovasi Református Társegyházközség közös szervezésében csíksomlyói zarándoklatot hirdetünk. A férőhelyek korlátozott számban állnak rendelkezésre, így kérünk mindenkit, hogy időben jelezze részvételi szándékát! A részvételi díj: 20.000-Ft/Fő, mely egy összegben, a jelentkezéskor fizetendő a Római Katolikus Plébánián A részvételi díj tartalmazza az utazást, 3 éjszaka szállást, 3 vacsorát, és 2 ebédet. Jelentkezési határidő: 2017.02.15.

8. Aki kér házszentelést, jelezze ezt a szándékát.

9. A sekrestyéből lehet szentelt vizet vinni.

10. Az Ágotákat, Ernőket és Veronikákat – akik a héten ünneplik védőszentjüket – Isten éltesse sokáig.